US Road Trip: Konference v Las Vegas

Pokud jste četli můj předchozí článek PHX: Las Vegas a Hoover Dam, jistě víte, že Las Vegas nemám moc v lásce a nyní jsem tam měl strávit týden na konferenci. Naštěstí pro mě byla konference natolik zajímavá, že jsem v podstatě nemusel opouštět hotel. Bydlel jsem v The Palazzo hotel přímo sousedícím s výstavním centrem Sans Expo, kde se konference konala.

Zajímavostí tohoto hotelu je, že jeho nákupní galerie je stylizována do podoby italských Benátek, takže zde najdete kanály s gondolami, zpívající gondoliéry, různé kavárničky a restaurace a přitom je to vše schované pod střechou. Působí to sice opravdu uměle, ale na rozdíl od klasických Benátek jsou v těchto kanály čisté.

O konferenci se nebudu příliš rozepisovat, byla to klasická korporátní konference pro korporátní zákazníky. Ve velkém sálu pro 8000 lidí CEO oznamoval velké novinky, v předsálí vystavovali naši klienti a díky obecně neformální atmosféře nebyl problém dát se s kýmkoliv do řeči. Na druhou stranu se nedá říct, že by náš produkt vůbec někdo znal, ale to už je vedlejší :-).

Plán byl, že po skončení konference se přesunu z drahého hotelu The Palazzo (noc stojí přibližně $350) do mnohem skromnějšího a levnějšího Luxoru. Zde strávím noc a poté přeletím blíže na začátek mého road tripu – do Idaho Falls. Že jste o něm nikdy neslyšeli? Nebojte, já také ne, ale vzhledem k tomu že jsem do Idaho Falls našel hodně levné letenky z Las Vegas a jelikož pronájem auta zde vycházel také finančně velmi dobře, rozhodl jsem se začít právě tam. Ale o tom až v dalším článku.

 

Slavná cedule vítající návštěvníky Las Vegas. Samozřejmě obklopená davy turistů.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *